Українська   English

Новини

5 вересень 2016

ПРОМІС представляє звіт «Аналіз стану інвестиційної діяльності Вінницької, Запорізької, Івано-Франківської та Полтавської областей

В рамках діяльності Проекту ПРОМІС було підготовлено звіт щодо аналізу стану інвестиційної діяльності в цільових регіонах Проекту, а саме Вінницької, Запорізької, Івано-Франківської та Полтавської областей, а також надано практичні рекомендації щодо поліпшення інвестиційного середовища у досліджуваних регіонах.

Детальніше:  http://pleddg.org.ua/wp-content/uploads/2016/05/Analysis-of-Investment-Preacticies_Report_26052016_Last.pdf

27 серпень 2011

23 серпня 2011, Полтава

Можливості Українського інвестиційного порталу працюють на активних!

Фахівці Проекту USAID ЛІНК провели заняття для фахівців економічних служб районів та міст обласного значення з використання можливостей Українського інвестиційного порталу – створеного проектом електронного інструменту просування інвестиційних можливостей на основі Інтернет-технологій.

12 липень 2011

Полтавська область, ЄС та ПРООН продовжать співпрацювати для розвитку місцевих громад.

У Полтавській області стартувала друга фаза Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ), спрямованого на підтримку сільських громад у вирішенні найважливіших потреб їх розвитку та поліпшенні умов життя.

Архів »
RSS 2.0

Гірничодобувна промисловість

На головну » ПРО ПОЛТАВСЬКУ ОБЛАСТЬ

Гірничодобувна промисловість


В Полтавській області знаходяться запаси 50-кілометрового залізорудного родовища на Кременчуцькій магнітній аномалії, що є найбільшим ресурсом залізної руди в Європі.

До підприємств гірничодобувної промисловості (добича неенергетичних матеріалів) належить гігант української чорної металургії, найбільший український експортер залізорудних обкотишів у Європу, гордість Полтавщини – ПАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат». Головною продукцією цього підприємства є залізорудні обкотиші  для металургійних комбінатів з вмістом заліза до 65%. Потужність комбінату складає: з видобутку сирого залізняку – до 30 млн. тонн на рік, з виробництва залізорудного концентрату - 10,5 млн. тонн, з виробництва обкотишів - 12,0  млн. тонн на рік. Понад 85% продукції експортується в Австрію, Румунію, Польщу, Болгарію, Чехію, Словаччину, Італію, Угорщину. 

На початку 2000-х років комбінатом було розпочато промислову розробку Єристівського родовища залізної руди, запаси якого становлять понад 800 млн. тонн залізистих кварцитів із середнім вмістом заліза 33,5 %. У 2008 році було засновано ТОВ «Єристівський ГЗК», який розпочав освоєння нового кар`єру та поступово нарощує видобуток.