Українська   English

Новини

5 вересень 2016

ПРОМІС представляє звіт «Аналіз стану інвестиційної діяльності Вінницької, Запорізької, Івано-Франківської та Полтавської областей

В рамках діяльності Проекту ПРОМІС було підготовлено звіт щодо аналізу стану інвестиційної діяльності в цільових регіонах Проекту, а саме Вінницької, Запорізької, Івано-Франківської та Полтавської областей, а також надано практичні рекомендації щодо поліпшення інвестиційного середовища у досліджуваних регіонах.

Детальніше:  http://pleddg.org.ua/wp-content/uploads/2016/05/Analysis-of-Investment-Preacticies_Report_26052016_Last.pdf

27 серпень 2011

23 серпня 2011, Полтава

Можливості Українського інвестиційного порталу працюють на активних!

Фахівці Проекту USAID ЛІНК провели заняття для фахівців економічних служб районів та міст обласного значення з використання можливостей Українського інвестиційного порталу – створеного проектом електронного інструменту просування інвестиційних можливостей на основі Інтернет-технологій.

12 липень 2011

Полтавська область, ЄС та ПРООН продовжать співпрацювати для розвитку місцевих громад.

У Полтавській області стартувала друга фаза Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ), спрямованого на підтримку сільських громад у вирішенні найважливіших потреб їх розвитку та поліпшенні умов життя.

Архів »
RSS 2.0

Нафтогазовидобувна галузь

На головну » ПРО ПОЛТАВСЬКУ ОБЛАСТЬ

Нафтогазовидобувна галузь


Полтавщина є провідним нафтогазовидобувним регіоном України. 

Питома вага нафтогазовидобувної галузі в структурі промислового виробництва становить біля 23%.

За  2015  рік  на  території  області  видобуто:  природного  газу – 8297,2 млн. м3, нафти – 168,1 тис. тонн,  газового конденсату –  428,2 тис. тонн.

Видобуті на території Полтавської області вуглеводні за 2015 рік становлять 41,13 %  від загального їх видобутку на території України.

Вуглеводневий потенціал (запаси) Полтавської області складає біля 1954,2 млн. тонн умовного палива, зокрема запаси у родовищах, що знаходяться у промисловій розробці – 661,6 млн.т., запаси вуглеводнів у родовищах та площах, що перебувають у геологічному вивченні – 194,7 млн.т., перспективні і прогнозні ресурси (за попередньою оцінкою) – 1097,9 млн.т.

Найбільшими підприємствами області, що здійснюють діяльність з видобутку вуглеводнів, є ГПУ «Полтавагазвидобування» дочірньої компанії «Укргазвидобування» НАК «Нафтогаз України», НГВУ «Полтаванафтогаз» ПАТ «Укрнафта» та ПрАТ «Нафтогазвидобування», ПрАТ «Природні ресурси», СП «Полтавська газонафтова компанія».

Одним з найбільших нафтопереробних підприємств України є ПАТ «Укртатнафта», на якому виробляється більше 80 видів нафтопродуктів.