Українська   English

Новини

5 вересень 2016

ПРОМІС представляє звіт «Аналіз стану інвестиційної діяльності Вінницької, Запорізької, Івано-Франківської та Полтавської областей

В рамках діяльності Проекту ПРОМІС було підготовлено звіт щодо аналізу стану інвестиційної діяльності в цільових регіонах Проекту, а саме Вінницької, Запорізької, Івано-Франківської та Полтавської областей, а також надано практичні рекомендації щодо поліпшення інвестиційного середовища у досліджуваних регіонах.

Детальніше:  http://pleddg.org.ua/wp-content/uploads/2016/05/Analysis-of-Investment-Preacticies_Report_26052016_Last.pdf

27 серпень 2011

23 серпня 2011, Полтава

Можливості Українського інвестиційного порталу працюють на активних!

Фахівці Проекту USAID ЛІНК провели заняття для фахівців економічних служб районів та міст обласного значення з використання можливостей Українського інвестиційного порталу – створеного проектом електронного інструменту просування інвестиційних можливостей на основі Інтернет-технологій.

12 липень 2011

Полтавська область, ЄС та ПРООН продовжать співпрацювати для розвитку місцевих громад.

У Полтавській області стартувала друга фаза Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ), спрямованого на підтримку сільських громад у вирішенні найважливіших потреб їх розвитку та поліпшенні умов життя.

Архів »
RSS 2.0

Важливе значення сільського господарства

На головну » ПРО ПОЛТАВСЬКУ ОБЛАСТЬ

Важливе значення сільського господарства


За обсягом сільськогосподарського виробництва регіон належить до групи областей із високим рівнем сільської економіки.

Аграрний сектор економіки області представляють:

- 430 сільськогосподарських підприємств (використовують 1325,3 тис. га, середній розмір підприємства – 3000 га);
- 1941 фермерське господарство (використовують 232,0 тис. га, середній розмір господарства – 119,5 га);
- 199,9 тис. особистих селянських господарств (використовують 279,4 тис. га).

Загалом в області обробляється 1,8 млн. га сільськогосподарських угідь, з них 1,7 млн. га ріллі. На сьогодні сільгосппідприємствами засівається 1,3 млн. га, господарствами населення – 427,6 тис. га (33,5 %).

Область традиційно вважається однією з житниць України.

Полтавщина залишається лідером в Україні з виробництва зерна (понад  5 млн. тонн).

Питома вага області у валовому зборі України становить: 8,9 % – зернових та зернобобових культур (включаючи кукурудзу), 13,6 % – цукрових буряків, 7,6 % – соняшнику на зерно, 12,2 % - сої.

Основними пріоритетами в розвитку галузі тваринництва є розвиток молочного скотарства і свинарства.

За поголів’ям ВРХ та корів у сільськогосподарських підприємствах, а також з виробництва молока (16% загальнодержавного обсягу) область посідає перше місце в Україні, за поголів’ям свиней – четверте.