Українська   English

Новини

5 вересень 2016

ПРОМІС представляє звіт «Аналіз стану інвестиційної діяльності Вінницької, Запорізької, Івано-Франківської та Полтавської областей

В рамках діяльності Проекту ПРОМІС було підготовлено звіт щодо аналізу стану інвестиційної діяльності в цільових регіонах Проекту, а саме Вінницької, Запорізької, Івано-Франківської та Полтавської областей, а також надано практичні рекомендації щодо поліпшення інвестиційного середовища у досліджуваних регіонах.

Детальніше:  http://pleddg.org.ua/wp-content/uploads/2016/05/Analysis-of-Investment-Preacticies_Report_26052016_Last.pdf

27 серпень 2011

23 серпня 2011, Полтава

Можливості Українського інвестиційного порталу працюють на активних!

Фахівці Проекту USAID ЛІНК провели заняття для фахівців економічних служб районів та міст обласного значення з використання можливостей Українського інвестиційного порталу – створеного проектом електронного інструменту просування інвестиційних можливостей на основі Інтернет-технологій.

12 липень 2011

Полтавська область, ЄС та ПРООН продовжать співпрацювати для розвитку місцевих громад.

У Полтавській області стартувала друга фаза Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ), спрямованого на підтримку сільських громад у вирішенні найважливіших потреб їх розвитку та поліпшенні умов життя.

Архів »
RSS 2.0

Харчова промисловість і переробка

На головну » ПРО ПОЛТАВСЬКУ ОБЛАСТЬ

Харчова промисловість і переробка


        Переробна і харчова промисловість області традиційно мають провідні позиції в народногосподарському комплексі. Підприємства переробної галузі зорієнтовані на могутній сировинний потенціал області та забезпечують споживачів якісними продуктами харчування. Харчова промисловість області представлена м'ясною, молокопереробною, цукровою, хлібопекарською, кондитерською, масложировою, спиртною, лікеро-горілчаною і пивоварною промисловістю. Частка виробництва харчової індустрії області в загальному виробництві харчових продуктів України складає 6,3 %.

До провідних підприємств цієї області відносяться 6 м'ясокомбінатів, 8 цукрових заводів, 2 кондитерських фабрики, 4 молокозаводи, 3 сироварних заводи, 2 молочноконсервних комбінати, 3 маслозаводи, 3 спіртзаводи, 2 лікеро-горілчаних заводи, 2 пивоварних заводи, 11 базових підприємств хлібопекарської і  3 мукомельнокруп’яної промисловості.