Українська   English

5 вересень 2016

ПРОМІС представляє звіт «Аналіз стану інвестиційної діяльності Вінницької, Запорізької, Івано-Франківської та Полтавської областей

В рамках діяльності Проекту ПРОМІС було підготовлено звіт щодо аналізу стану інвестиційної діяльності в цільових регіонах Проекту, а саме Вінницької, Запорізької, Івано-Франківської та Полтавської областей, а також надано практичні рекомендації щодо поліпшення інвестиційного середовища у досліджуваних регіонах.

Детальніше:  http://pleddg.org.ua/wp-content/uploads/2016/05/Analysis-of-Investment-Preacticies_Report_26052016_Last.pdf

27 серпень 2011

23 серпня 2011, Полтава

Можливості Українського інвестиційного порталу працюють на активних!

Фахівці Проекту USAID ЛІНК провели заняття для фахівців економічних служб районів та міст обласного значення з використання можливостей Українського інвестиційного порталу – створеного проектом електронного інструменту просування інвестиційних можливостей на основі Інтернет-технологій.

12 липень 2011

Полтавська область, ЄС та ПРООН продовжать співпрацювати для розвитку місцевих громад.

У Полтавській області стартувала друга фаза Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ), спрямованого на підтримку сільських громад у вирішенні найважливіших потреб їх розвитку та поліпшенні умов життя.

Архів »
RSS 2.0

На головну
12 липень 2011

Про це йшлося на регіональному семінарі – презентації Проекту, що відбувся 11 липня 2011 року за участі: голови Полтавської облдержадміністрації  Удовіченка Олександра Васильовича, голови Полтавської облради МомотаІвана Михайловича,  координатора проекту МРГ від секретаріату Кабінету Міністрів України, члена наглядової ради департаменту співпраці з верховною радою та регіонами Секретаріату КМУ Матійчик Тетяни Миколаївни, заступника голови облдержадміністраціїАдамович Олени Євгенівни, заступника голови облради, координатора проекту від обласної радиМарченка Володимира Олександровича, начальника управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації, координатора проекту відоблдержадміністрації Орлова Дмитра Вадимовича, Міжнародного менеджера Проекту МРГ Джейсінгха Саха.

На семінарі було представлено план дій щодо впровадження Проекту в області. Окрему увагу було приділено поясненню підходу, що покладений в основу всього проекту, а саме «розвиток, орієнтований на громаду». Він передбачає, що місцеві громади, органи місцевої виконавчої влади та самоврядування спільно визначатимуть пріоритети розвитку, спільно плануватимуть та реалізовуватимуть заходи для сталого розвитку свого села, селища чи міста. Проект матиме бюджет 17,1 млн.євро (з яких 98.4% - внесокЄС та 1.6% - внесок ПРООН), триватиме 4 роки та діятиме в усіх областях України та Автономній республіці Крим.

«Ми вражені досягнутим рівнем співпраці громад та влади, нам особливо приємно спостерігати вплив Проекту на покращення їх відносин та на життя громади загалом. Цей підхід, що об’єднує мешканців, владу та приватний сектор для спільного визначення проблем та співпраці для їх вирішення, дуже добре сприйнявся в Україні. Ми сподіваємось, що протягом наступних 4 років нашої роботи цей підхід цілком укоріниться в практиці діяльності органів влади / самоврядування»,- зауважив міжнародний менеджер Проекту Джейсінгх Сах.

Під час  семінару  було оголошено про початок конкурсного відбору районів на участь у проекті. Райони матимуть змогу подавати заявки на участь у Проекті протягом наступних двох тижнів. Бланк заявки можна знайти за адресою: http://cba.org.ua/ua/library/documents.

Довідково:результатом діяльності попередньої першої фази Проекту стала реалізація 50 мікропроектів громад Полтавської області загальною вартістю понад 7 млн. грн. Пропорція спів-фінансування виглядала так: 7,4% - громада, 43% - обласний, районний, сільський бюджет, 1% - приватний сектор, 48,6% - Проект МРГ. Пріоритети громад було сфокусовано на проблемах енергозбереження, охорони здоров’я, водопостачання та водовідведення, шкільного транспорту, збереження і поліпшення навколишнього середовища, вуличного освітлення, водопостачання, утилізації побутових підходів, тощо.

Архів новин »