http://rada.gov.ua 

http://www.president.gov.ua/

http://www.kmu.gov.ua

 

 

 

Новини
1 лютого 2010
НА ПОЛТАВЩИНІ ТРИВАЮТЬ ЗАХОДИ ЩОДО БОРОТЬБИ З ГРИПОМ ТА ГРВІ

НА ПОЛТАВЩИНІ ТРИВАЮТЬ ЗАХОДИ ЩОДО БОРОТЬБИ З ГРИПОМ ТА ГРВІ


Про обласні заходи щодо боротьби з грипом серед населення та запобігання виникненню його пандемії  на щотижневій нараді доповів начальник Головного управління охорони здоров’я Віктор ЛИСАК.


У червні 2009 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила пандемію грипу. З 29 жовтня 2009 року вищий рівень небезпеки поширення грипу оголошений в Україні.


В області проводиться постійний моніторинг захворюваності на грип та гострі респіраторні інфекції. Станом на 25.01.2010 з початку оголошення вищого рівня небезпеки поширення грипу, в області захворіло 149192 особи, госпіталізовано – 8932, виписано із стаціонарів – 7727, з них з діагнозом грип, пневмонія – 2754.


На минулому тижні в області захворюваність на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції була нижчою від показника епідемічного порогу на 0,2%. На позаминулому тижні спостерігалось її перевищення на 32%, захворіло 9063 особи. Це нижче на 3,9% порівняно з позаминулим тижнем, впродовж якого спостерігався ріст захворюваності на 0,8%. Рівень захворюваності в області на минулому тижні, як і на позаминулому  був вищим, ніж у цілому в Україні (55,0 на 10 тисяч населення).


За минулий тиждень госпіталізовано 594 хворих, з них 314 дітей. Показник госпіталізації знизився і становить 6,6%, на позаминулому тижні він становив 8,2%.


 Усього з  початку оголошення вищого рівня небезпеки поширення грипу, в області померло  від грипу та вірусних пневмоній 19 хворих, з них 1 дитина.


Обстежено у вірусологічній лабораторії обласної санепідемстанції на наявність грипу 1777 осіб, лабораторно підтверджений грип у 591 особи, з них у 276 осіб підтверджений пандемічний грип А(Н1N1).


Практично у всіх районах області розгорнутий додатковий ліжковий фонд.


Лікувально-профілактичні заклади області отримали 16 дихальних апаратів, 10 кардіомоніторів, 40 електровідсмоктувачів та 50 пульсоксиметрів.


З метою впровадження новітніх технологій лікування хворих на грип, областю придбано апарат для трансмембранної гемооксигинації крові (штучна легеня), який був з успіхом застосований в 2 випадках лікування тяжкої легеневої недостатності з подальшим одужанням хворих.


Упродовж  листопада-грудня 2009 року обласними мобільними бригадами в складі лікарів-інфекціоністів, реаніматологів, пульмонологів було здійснено близько 100 консультативних виїзди в міста та райони області для надання медико-консультативної допомоги хворим з тяжким перебігом грипу та гострих респіраторних інфекцій.


На Полтавщині працює обласний штаб з попередження масових захворювань на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип. З початку епідемії грипу в Україні відбулося 10 засідань обласного штабу, який працював спільно з державною надзвичайною протиепідемічною комісією при облдержадміністрації. З них 7 засідань проведено в режимі селекторних нарад.


У 2009 році прийнято 14 рішень державної надзвичайної протиепідемічної комісії при облдержадміністрації щодо проблем профілактики захворювань на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції, в т.ч. 10 – після початку ускладнення епідемічної ситуації з грипу. У 2010 році з цього приводу проведено 2 засідання комісії.

 

Прес-служба облдержадміністрації




Архів - Новини »


27 травня 2010
Міноборони: Президент України Віктор Янукович відвідав 80-й окремий аеромобільний полк 13-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України.
джерело
22 квітня 2010
Президент України Віктор Янукович зустрівся з членом Єврокомісії з питань розширення та європейської політики сусідства Штефаном Фюле. Звертаючись до поважного гостя, Глава держави зауважив, що минуло досить небагато часу з моменту їх останньої зустрічі, та за цей період в Україні відбулося чимало подій. Серед головних він назвав створення коаліції в парламенті і ефективний уряд.  Тож нині в нашій державі нарешті з’явилася реальна можливість починати системні реформи.
 
13 квітня 2010
У Вашингтоні відбулася зустріч Президента України Віктора Януковича з Головою Китайської Народної Республіки Ху Цзіньтао. Лідер КНР високо оцінив можливість обговорити зі своїм українським колегою взаємини України та Китаю. Х. Цзіньтао також привітав В. Януковича з обранням на посаду Президента України.
Архів »
RSS 2.0

07.08.2010