8 лютого 2010 ПЕНСІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ В ОБЛАСТІ БУДЕ СТАБІЛЬНИМ
ПЕНСІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ В ОБЛАСТІ БУДЕ СТАБІЛЬНИМ
Заступник голови облдержадміністрації Надія МЯКУШКО взяла участь у роботі колегії Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області.
„У системі пенсійного забезпечення 2009 рік завершився без боргів, без особливих нарікань з боку пенсіонерів, хоча він і був непростим з політичної та економічної позицій. І Головне управління Пенсійного фонду України в Полтавській області справилося зі своїми обов’язками в повному обсязі й витримало напругу, що була, – відзначила заступник голови облдержадміністрації Надія МЯКУШКО. – У 2010 році стоїть основне завдання – зібрати страхові внески від роботодавців та застрахованих осіб і забезпечити виплату пенсій. Ми можемо з цим справитися і справимося, адже від початку року ситуація на ринку праці врегулювалася. У січні виконаний і перевиконаний обласний бюджет, і що важливо – виконані всі місцеві бюджети. А це і є чітким відображенням стану на ринку праці”.
У результаті проведених перерахунків середній розмір пенсії за рік зріс з 856 грн. до 952 грн., тобто на 11 відсотків, повідомив начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області Валерій РУДЕНКО.
У цілому ж в області погіршення пенсійного забезпечення не відбудеться, запевнили представники влади.
Президент України представив новопризначеного Голову СБУ. Президент України зазначив, що у подальшому для роботи в СБУ будуть запрошуватися досвідчені професіонали, а також ініціативні молоді кадри. «Будемо працювати так, щоб кожен крок був спрямований на зміцнення Служби», – зазначив В.Янукович. джерело
Звернення Глави держави до Українського народу. Дорогі співвітчизники! Після п’яти років безплідних дискусій і руйнівних протистоянь, які коштували Україні того, що держава втратила практично усі економічні та соціальні надбання, здобуті як у складі СРСР, так і за час Незалежності, перед нами відкрилася перспектива повернутися на шлях розвитку і прогресу.