http://rada.gov.ua 

http://www.president.gov.ua/

http://www.kmu.gov.ua

 

 

 

Огляд преси
29 липня 2009
Огляд телепростору

Огляд телепростору

 

Діяльність органів виконавчої влади в Полтавській області й
територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади

 

Назва ЗМІ Назва матеріалу, авторство, суть, найважливіша цитата


20.07.2009, ОДТРК „Лтава”, ПТН, 16.00 Сюжет про підготовку творчих колективів Полтавщини до участі у мистецькому фестивалі у м.Києві, питання розглянуто на нараді у голови ОДА В.Асадчева.
ОДТРК „Лтава”, ПТН, 16.00 Інтерв’ю голови ОДА В.Асадчева про проведення відповідної профілактичної роботи щодо безпечного поводження на водоймищах області. 
21.07.2009, ОДТРК „Лтава”, ПТН,12.00 Сюжет з апаратної наради при голові ОДА про стан підготовки професійних та аматорських колективів Полтавщини до участі в огляді народної творчості у Національному палаці мистецтв „Україна” в м.Києві.
ОДТРК „Лтава”, ПТН,12.00 Сюжет з апаратної наради при голові ОДА про захворювання на ботулізм, коментар голови ОДА В.Асадчева.
ОДТРК „Лтава”, ПТН,12.00 Сюжет про збільшення в області кількості утоплеників, коментар голови ОДА В.Асадчева.
ОДТРК „Лтава”, ПТН,16.00 Сюжет про подорожчання в області хліба, коментар першого заступника голови ОДА І.Близнюка.
22.07.2009,
ОДТРК „Лтава”, ПТН,12.00 Сюжет про подорожчання в області хліба, коментар першого заступника голови ОДА І.Близнюка.
ОДТРК „Лтава”, ПТН,16.00 Сюжет про колегію ГУМВС в Полтавській області за участі заступника Міністра внутрішніх справ М.Вербенського.
23.07.2009,
ТК „Місто”, „Новини”, 09.05 Сюжет про колегію ГУМВС в Полтавській області за участі заступника Міністра внутрішніх справ М.Вербенського.
ОДТРК „Лтава”, ПТН,12.00 Сюжет про колегію ГУМВС в Полтавській області за участі заступника Міністра внутрішніх справ М.Вербенського.
ОДТРК „Лтава”, ПТН,12.00., 16.00 Сюжет про проведену нараду заступником голови ОДА Н.Мякушко щодо заборгованості із заробітної плати.
ОДТРК „Лтава”, ПТН,12.00 Сюжет про реалізацію в області проектів Євросоюзу, направлених на покращення соціальної сфери районів, коментар В.Асадчева, заступника голови облради П.Ворони.
24.07.2009,   ОДТРК „Лтава”, ПТН,12.00 Сюжет про засідання Громадської колегії при голові облдержадміністрації, коментар голови ОДА В.Асадчева.

 

Діяльність народних депутатів з Полтавської області, місцевих осередків партійних, громадських організацій; резонансні події

 

Назва ЗМІ Назва матеріалу, авторство, суть, найважливіша цитата


20.07.2009,
ОДТРК „Лтава”, ПТН,12.00 Сюжет про змагання з футболу серед команд області в селищі Решетилівка під патронатом народного депутата України Р.Сафіулліна (фракція ПР), голови обласної ради О.Удовіченка.
21.07.2009, ОДТРК „Лтава”, ”Панорама”, 08.10 Репортаж про змагання з футболу серед команд області в селищі Решетилівка під патронатом народного депутата України Р.Сафіулліна (фракція ПР), голови обласної ради О.Удовіченка.
22.07.2009,
ТК „Місто”, „Новини”, 09.05 Сюжет про спорудження пам’ятника І.Мазепі у  м. Полтаві, коментар народного депутата України В.Петренка (ВО „Батьківщина”).
ОДТРК „Лтава”, ПТН,16.00 Сюжет про спорудження пам’ятника І.Мазепі у  м. Полтаві, коментар народного депутата України В.Петренка (ВО „Батьківщина”).



Архів - Огляд преси »


12 березня 2010
ЗАКОН УКРАЇНИ № 1878-VІ Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень» та інших законодавчих актів України.
джерело
12 березня 2010
Під головуванням Президента України Віктора Януковича у Генпрокуратурі відбулася координаційна нарада «Про стан протидії злочинності та корупції в державі»Учасники координаційної наради обговорили та розробили спільні узгоджені заходи, спрямовані на посилення протидії злочинності та корупції у державі.
джерело
11 березня 2010
Віктор Янукович представив особовому складу МВС новопризначеного керівника відомства. «Завдання правоохоронних органів – допомагати людям у реалізації їх прав і свобод. Принцип професійної честі повинен керувати поведінкою українських міліціонерів – від рядового до генерала. Упевнений, з цим погодяться всі», – зазначив Глава держави.
джерело
Архів »
RSS 2.0

02.04.2009