30 травня 2008
“Село полтавське” № 20 від 30 травня 2008 р.
“7 років мріяли про власне житло”. За словами голови облдержадміністрації Валерія Асадчева на Полтавщині великі перспективи по лінії будівництва доступного житла, в контексті тієї програми, що запропонував Президент України Віктор Ющенко. На жаль, поки що цій темі мало уваги приділяє Уряд, втім обласна влада, не озираючись на столичних політиків, вже підшукала 9 ділянок, і готова розпочати будівництво.
“Про особисту відповідальність керівників районів”. Під час засідання розширеної колегії облдержадміністрації, що відбулося 22 квітня, йшлося і про підготовку до літнього купального сезону – 2008.
“На Лохвиччині зріє добрий урожай”. 19-24 травня на базі ТОВ “Ранок” і ТОВ “Максимко” Лохвицького району відбувся обласний семінар-нарада з питань організації догляду за посівами та підготовки до збирання ранніх зернових. У роботі семінару взяли участь голова облдержадміністрації Валерій Асадчев, його заступник Володимир Андрієнко, начальник Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Олександр Сень, голови райдержадміністрацій, начальники та спеціалісти районних управлінь агропромислового розвитку. Учасники семінару побували на полях цих господарств, де ознайомилися із станом посівів, а також оглянули грунтообробну та зернозбиральну техніку.
Газета публікує графік роботи постійно діючих прямих телефонних ліній в органах виконавчої влади на червень 2008 року.
“Не інваліди, а люди з особливими потребами”. Розробити чіткий реєстр будівель, де мають бути встановлені пандуси та ліфти для людей із особливими потребами, вимагає від відповідних служб голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Асадчев (Прес-служба облдержадміністрації, Євген Лопушинський).
“П’ята “Студентська весна” у Полтаві”. Заключний міжвузівський мистецький фестиваль-конкурс “Студентська весна-2008” відбувся нещодавно в академічному музично-драматичному театрі імені Гоголя. Цьому великому концертові передували протягом березня-квітня перший та другий етапи цього конкурсу. Учасниками стали 37 навчальних закладів області. Усього задіяно більше двох тисяч осіб. У підсумковому концерті взяли участь кращі студентські творчі колективи області (250 учасників).
Студентів прийшли привітати багато гостей. Голова облдержадміністрації Валерій Асадчев згадав часи свого студентства і розповів, що була раніше добра традиція, коли під час прийому до вузів окрім фахових знань, вимагали ще й якісь творчі вміння.
“Взяв би я бандуру”. Під такою назвою уже 20 років поспіль, щороку навесні, в останню неділю травня, у мальовничому 400-річному селищі Велика Багачка – на батьківщині відомого українського кобзаря Федора Кушнерика – проводиться традиційне обласне свято кобзарського мистецтва. Цього року воно набуло статусу Всеукраїнського.
Серед організаторів свята управління культури облдержадміністрації.
|