12 серпня – День будівельника

12  серпня  – День будівельника

Шановні будівельники!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Будівельників по праву називають творцями «історії в камені», адже результати вашої праці – житлові комплекси, об’єкти інфраструктури – покликані задовольняти потреби мешканців області та її економіки не одне десятиліття.

Переконані, що ви й надалі будете спрямовувати ваш високий професіоналізм, наполегливу працю та творче натхнення в напрямку розбудови Полтавщини та України в цілому.

Щиро зичимо міцного здоров’я, енергії, наснаги, впевненості у власних силах, добробуту та благополуччя!

Валерій Головко,                                                                                         Олександр Біленький,

голова Полтавської обласної                                                                    голова Полтавської обласної ради