19 березня – День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Версія для друкуВерсія для друку

19 березня  – День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Від щирого серця вітаємо вас з нагоди професійного свята!

Ваша фахова діяльність – це цілодобова напружена робота, що потребує особистої відповідальності, постійної уваги, знань та навиків. Щоденною наполегливою працею ви забезпечуєте тепло та затишок в оселях полтавців, чистоту та охайність вулиць, стабільне функціонування місцевої комунальної інфраструктури, доступність та якість побутових послуг.

Сьогодення ставить перед вами серйозні завдання: вдосконалення господарських зв’язків, залучення інвестицій, розвиток конкурентного середовища на ринку обслуговування житла, впровадження ресурсозберігаючих технологій. Ваша компетентність, енергійність та професійне сумління є запорукою вирішення найактуальніших проблем галузі.

Бажаємо вам міцного здоров’я, сімейного тепла, оптимізму, злагоди, добробуту та благополуччя!

Валерій Головко,

голова Полтавської обласної