25 березня – «Година Землі - 2017»

Версія для друку

25 березня – «Година Землі - 2017»

 

«Година Землі» – щорічна міжнародна подія, започаткована WWF (World Wide Fund for Nature – Всесвітнім фондом природи), котра проводиться останньої або передостанньої суботи березня, і закликає до участі небайдужих громадян, установи та організації вимкнути  світло та електричні пристрої на одну годину, щоб привернути увагу до екологічних проблем Планети, зокрема до проблеми зміни клімату та збереження енергії.

Україна приєдналася до всесвітньої кампанії вперше у 2009 році,  тоді до Години Землі долучилися 16 міст та містечок. Незважаючи на те, що про свою участь заявили всього 16 міст, люди та організації у інших населених пунктах України теж вимкнули світло на одну годину, тим самим підтримуючи акцію.

Година Землі 2009 року була беспрецедентним успіхом - у ній взяли участь 4 088 міст 88 країн по всьому світу. Кількість учасників акції перевершила всі очікування та відображає зростаючу глобальну стурбованість зміною клімату та нездатністю людства до цього часу ефективно вирішити цю проблему, вважає Всесвітній фонд природи.

У 2016 році взяли участь більше 7000 міст у 172 країнах. 75 міст нашої країни разом зі столицею приєдналися до світової спільноти, вимкнувши світло на відомих спорудах та закликавши жителів до активних дій за майбутнє Планети.

Державна екологічна інспекція у Полтавській області  приєдналася до Акції у 2016 році та вже 2 роки поспіль разом впроваджує заходи по недопущенню марнотратного споживання природних ресурсів. Що ж чекати цього року?

Закликаємо українську спільноту приєднатися 25 березня 2017 року о 20год. 30 хв.  до Всесвітньої кампанії Година Землі 2017 та вимкнути світло на одну годину!

угору ↑