260 дітей з 19 районів та міст Полтавщини відзначили День захисту дітей

260 дітей з 19 районів та міст Полтавщини відзначили День захисту дітей

31 травня 2018 року служба у справах дітей облдержадміністрації провела обласне дитяче свято до Дня захисту дітей, яке відбулося у Полтавському академічному обласному театрі ляльок.

У святі взяли участь 260 дітей з 19 районів та міст області. Це діти, які перебувають на обліку служб у справах дітей: діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які виховуються у сім’ях опікунів (піклувальників), прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу; діти з сімей, у яких батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків; діти, батьки яких загинули під час участі в антитерористичній операції.

Діти долучились до театралізованої-розважальної програми «У пошуках дружби», пограли у веселі ігри та отримали подарунки. Учасників свята привітала начальник служби у справах дітей  облдержадміністрації Інна Конончук. Під час привітання дітей зі святом начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Інна Конончук побажала дітям щасливої долі, рости щасливими та здоровими, щоденно відчувати поруч із собою доброзичливих та щирих рідних і близьких дорослих людей, які зроблять усе можливе, щоб оточити дітей увагою і турботою.