9 вересня – День фізичної культури і спорту

9 вересня – День фізичної культури і спорту

Шановні тренери, викладачі, працівники спортивних закладів, ветерани галузі! Дорогі спортсмени та прихильники здорового способу життя!

Від щирого серця вітаємо вас з Днем фізичної культури і спорту!

Фізкультура і спорт гартують не лише тіло, а й дух людини, її характер і волю. Популяризація серед населення здорового способу життя завжди була і залишається одним із найважливіших суспільних пріоритетів. Невпинний розвиток фізкультурно-спортивного руху переконливо свідчить про зміцнення ідеалів краси, фізичного і духовного здоров’я, прагнення до гармонії та самовдосконалення.

Ми по праву пишаємося своїми спортивними традиціями та досягненнями. Впевнені перемоги полтавців на всеукраїнських і міжнародних змаганнях кожного року примножують спортивні здобутки нашого краю.

Зичимо міцності тіла і духу, невичерпної енергії, оптимізму та ентузіазму у підкоренні нових спортивних та життєвих висот!

Валерій Головко,

голова Полтавської обласної