«Аеропорт – Полтава» та «Українські вертольоти» уклали договір про базування повітряних суден

Версія для друку

«Аеропорт – Полтава» та «Українські вертольоти» уклали договір про базування повітряних суден

 

Повітряні судна «Авіакомпанії «Українські вертольоти» будуть базуватися на території комунального підприємства «Аеропорт – Полтава». Відповідний договір підписали керівники цих підприємств. Підписання відбулося за участі т.в.о. голови Полтавської облдержадміністрації Олега Пругла.

«Переконаний, що розвивати вертолітну авіацію на Полтавщині дуже важливо, – сказав Олег Пругло. – Це й за потреби допомога сільськогосподарським виробникам, і екологічним проєктам, і в пожежогасінні та медичній авіації. Плюс і в тому, що авіакомпанія платитиме орендну плату нашому аеропорту, а це означає, що трішки тягар з обласного бюджету впаде».

Т.в.о. генерального директора ПАТ «Авіакомпанія «Українські вертольоти» Сергій Букорос сказав, що «завдяки реформам найближчим часом розпочнеться розвиток і Кременчуцького льотного коледжу. Ми відчуваємо гострий дефіцит кадрів. Навіть змушені були залучати до роботи іноземних спеціалістів. Нині ставимо собі основним завданням, щоб Україна була представлена на ринку вертолітних послуг. Наш головний конкурент – це Російська Федерація. Ми вже 15 років в цій боротьбі й не здаємося».

Директор Департаменту підготовки персоналу ПАТ «Авіакомпанія «Українські вертольоти» Юрій Стороженко розповів, що його підприємство націлене на довгострокову співпрацю: «Для «Аеропорту – Полтава» буде збільшення кількості робочих місць. Ми є частиною великої індустрії. Прийдемо ми – прийде хтось іще».

Сподівання на перспективу співпраці висловив і в. о. директора Полтавського обласного комунального підприємства «Аеропорт – Полтава» Володимир Окара.

«Авіакомпанія «Українські вертольоти» не заважатиме нашим міжнародним перевезенням у полтавському аеропорту, – додав Олег Пругло. – Ми ж плануємо їх розвивати. Впевнений, що крім міжнародних зможемо запропонувати й перевезення міжобласні».

 

угору ↑