Актуально про перепризначення субсидій на наступний 12-ти місячний термін

Актуально про перепризначення субсидій на наступний 12-ти місячний термін

Вперше з поточного року змінено механізм перепризначення житлових субсидій, яким передбачено перепризначення субсидій з травня всім одержувачам на наступний дванадцятимісячний термін без звернення громадян.

Крім того, рішенням Уряду внесено суттєві зміни до порядку нарахування субсидій, зокрема: змінено норму щодо обрахування доходів (доходи враховуються за попередні чотири квартали, включаючи дохід за І квартал поточного року) та передбачено обмеження при призначенні субсидії на наступний термін субсидіантам, які мають прострочені понад 2 місяці борги з оплати за житлово-комунальні послуг.

З урахуванням внесених змін органами соцзахисту населення забезпечена робота щодо перепризначення субсидій на наступний термін.

Станом на 11.07.2017 завершено перепризначення субсидій в Гадяцькому та Гребінківському районах.

У Машівському, Семенівському, Хорольському, Миргородському, Лохвицькому, Чорнухинському, Диканському та Козельщанському районах вже розраховано субсидії на новий період понад 90% субсидіантам.

Варто пришвидшити процес перепризначення субсидій у м. Кременчуці, оскільки мають найнижчий відсоток перепризначення субсидій (по Автозаводському району – 29%; по Крюківському району – 26%).

Водночас звертаємо увагу одержувачів субсидій, які мають прострочену понад 2 місяці заборгованість з оплати за спожиті житлово-комунальні послуги, на необхідності її погашення або оформлення договору реструктуризації боргу. Від цього також залежить процес перепризначення субсидій на наступний термін.

Якщо борги будуть погашені протягом 2-х місяців або укладено договір про їх реструктуризацію, субсидія буде перепризначено з травня 2017 року. Якщо після спливу 2-х місяців - субсидія буде призначена з місяця погашення боргів або їх реструктуризації.