Андрій Кокотюха презентував у Полтаві нову книгу

Версія для друку

Андрій Кокотюха презентував у Полтаві нову книгу

 

Український сценарист, письменник, журналіст Андрій Кокотюха приїхав до Полтави із презентацією своєї нової книги «Темні таємниці». Це 68 твір автора. Детектив вийшов у світ 1 вересня цього року. Як зазначив письменник, за останні 5 років – це перший твір на сучасну тематику.

У детективі є містична таємниця, яка супроводжується скоєнням злочину. В лісах на Волині зникає молода киянка. І це зникнення місцеві пов’язують зі страшними легендами, які переповідають у цьому краї.

 «Тут сюжетна лінія, яка перш за все подобається читачкам. Мати шукає свою дитину. І дуже хвилюється, щоб ця дитина лишилася живлю. І заради пошуку іде на різні ризики. Навіть ризикуючи життям стає заручницею маніяка», – сказав Андрій Кокотюха.

Ще на початку зустрічі Андрій Кокотюха зауважив, що позиціює себе насамперед як сценарист. Каже: пише книги під фільми, аби популяризувати обидва види мистецтва. Тому і ця книга стане сценарієм до чергового українського кіно. Це художній твір, і всі герої в ньому вигадані. Однак автор зазначив, буде щасливий, якщо хтось у його героях пізнає себе.
Під час презентації Андрій Кокотюха також оглянув і інші твори: роман «Червоний», «Легенда про безголового», та інші.

Про свої романи письменник розповів школярам, викладачам, бібліотекарям  та всім охочим у Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Олеся Гончара.

У планах митця, написати один із романів про Полтаву 100 років тому. Як пообіцяв письменник, події нового роману розгортатимуться в нашому місті.

 

угору ↑