Андрій Пісоцький: «Ми вдячні нашим партнерам, які нині працюють на Полтавщині і створюють нові робочі місця»

Версія для друку

Андрій Пісоцький: «Ми вдячні нашим партнерам, які нині працюють на Полтавщині і створюють нові робочі місця»

 

Перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Пісоцький і директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОДА Інна Іщенко зустрілися з представниками китайської компанії Xinjiang Beiken Energy Engineering Co., Ltd.

Також на зустріч були запрошені фахівці управління Державної міграційної служби України у Полтавській області, керівник підрозділу відпрацювання ризиків Полтавської митниці ДФС України Вадим Панасенко, директор Полтавського обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва, ректор Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Володимир Онищенко й директор Департаменту зовнішньоекономічного розвитку групи компаній КМ Віталій Карюк.

Андрій Пісоцький зазначив, що в Україні розвиток нафтогазової галузі займає особливе місце. Розповів, що останнім часом у реалізації проектів на теренах Полтавщини часто беруть участь китайські компанії, які мають відповідні досвід, практику й технології. Наголосив на важливості прийнятого Верховною Радою закону щодо зарахування до місцевих бюджетів п’яти відсотків ренти за користування надрами для видобутку нафти та газу.

– За прогнозованим розрахунками Полтавщина отримає близько 550 мільйонів гривень. Кошти надходитимуть до бюджетів сільських, районних й обласної рад. Органи виконавчої влади зможуть використовувати їх на розвиток інфраструктури, системи освіти, медицини, побудови доріг. Крім того, додатково місцеві громади одержать фінансові ресурси від перевиконання митних зборів на території області. Дякуємо нафтогазовим компаніям, які поставилися з розумінням до цього питання й почали розмитнювати свої вантажі саме на Полтавщині, – додав Андрій Пісоцький. – Ми вдячні нашим партнерам, які нині працюють на Полтавщині і створюють нові робочі місця.

Представники китайської компанії Xinjiang Beiken Energy Engineering Co.,Ltd розповіли, що вона була створена у 2009 році. У 2017-му виграла чотири тендери в Україні, а у 2018-му – ще шість. У зв’язку з цим було створено дочірню компанію ТОВ «Бейкень енергетика України». Також учасники делегації поінформували про особливості роботи компанії, плани щодо подальшої діяльності, зокрема й на Полтавщині. Подякували за підтримку й допомогу представникам влади й митниці. Зазначили, що зацікавлені у подальшій співпраці й залученні до роботи місцевих фахівців.

 

угору ↑