Андрій Пісоцький провів особистий прийом громадян у Хоролі

Андрій Пісоцький провів особистий прийом громадян у Хоролі

Перший заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Андрій Пісоцький провів виїзний прийом громадян у Хорольському районі.

На прийом до першого заступника звернулися голова ГО «Мотобольний клуб Нива» Олександр Хрипко, ГО «Волонтери Хорольщини» Юрій Бровко, заступник головного лікаря з економічних питань Хорольської ЦРЛ Тетяна Костенко.

Під час особистого прийому громадян розглянули питання щодо співфінансування з обласного бюджету мотобольної команди «Нива», хід ремонтних робіт пологового відділення Хорольської ЦРЛ, встановлення пам’ятника учасникам АТО в Хоролі.

Також обговорили забезпечення безперебійного руху автомобільного транспорту на дорогах державного значення області під час осінньо-зимового періоду.

За результатами розглянутих звернень та обговорень Андрій Пісоцький проконсультував громадян, які звернулися на прийом та дав відповідні доручення безпосереднім виконавцям. Всі вони перебуватимуть у нього на   особистому контролі.