Артистові театру імені Гоголя Богдану Чернявському присвоєно почесне звання "Заслужений артист України"

Артистові театру імені Миколи Гоголя Богдану Чернявському присвоєно почесне звання «Заслужений артист України»

Указом Президента України №834/2019 відзначено державними нагородами України працівників культури та майстрів народного мистецтва із нагоди їх професійного свята. З-поміж діячів і один полтавець. Артистові, провідному майстру сцени Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М.В.Гоголя Богдану Чернявському присвоєно почесне звання «Заслужений артист України».

Загалом до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва за значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки та високу професійну майстерність 8 діячів нагороджені орденами Ярослава Мудрого V ступеня, «За заслуги» ІІІ ступеня, княгині Ольги ІІІ ступеня. Почесні звання «Народний артист України» присвоєно трьом митцям, «Заслужений артист України» – 14, «Заслужений діяч мистецтв України» – 11, «Заслужений майстер народної творчості» – 4, «Заслужений працівник культури України» – 19, «Заслужений художник України» – 7.