Безпечне середовище проживання людини – пріоритетні завдання влади

Безпечне середовище проживання людини — пріоритетні завдання влади

29 вересня у Полтавській облдержадміністрації за участю першого заступника голови ОДА Андрія Пісоцького, представників Консультаційної місії ЄС в Україні (експерт з питань поліції з Нідерландів Яспер Рітцема, експерт з питань поліції з Чеської Республіки Збінек Ванічек, експерт з питань поліції з Болгарії Станіслав Безовски, експерт з питань стратегічних комунікацій з Італії Алесандро Чізілін), керівників об’єднаних територіальних громад відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Безпечне середовище проживання людини – пріоритетні завдання влади».

Під час засідання учасники обговорили питання формування на основі європейської та світової практики нових підходів у створенні системи захисту життя, здоров’я, прав і свобод членів територіальних громад, їхньої власності, природного середовища, інтересів місцевих громад від протиправних посягань.

«Ціль нашого візиту — не тільки реформа сектору громадської безпеки, а й більш широкий спектр верховенства права, основна наша мета – встановлення довіри громади і населення до поліції. Поліція повинна допомагати громаді, а не навпаки, повинна мати добрий зв’язок з громадою, а люди мають бути впевнені, що коли вони телефонують на «102» – обов’язково отримають допомогу. В Україні необхідно встановити прозорість для роботи поліції. Ми приїхали сюди з намірами встановити відносини із локальними інститутами, надіємося на співпрацю», – наголосив експерт з питань поліції з Німеччини Удо Моллер.