Боксерові Олександру Хижняку вручили квартиру

Версія для друку

Боксерові Олександру Хижняку вручили квартиру

 

В обласній державній адміністрації відбулося урочисте вручення квартири Чемпіону Європи 2017 року, Чемпіону світу 2017 року, найкращому боксеру Європи полтавцеві Олександру Хижняку.

Президент Федерації боксу України Володимир Продивус передав спортсмену-краянину від Федерації сертифікат на нову квартиру в Полтаві. Голова обласної державної адміністрації Валерій Головко й голова обласної ради Олександр Біленький вручили боксеру сертифікат на 500 тисяч гривень для проведення ремонту в новому житлі.

– Олександр Хижняк разом із батьком Олександром Хижняком старшим піднімають імідж боксу на Полтавщині, в Україні, захищають позиції нашої держави на світовій спортивній арені. Ми з Олександром Біленьким ініціювали виділення з обласного бюджету фінансової допомоги нашим чемпіонам на покращення їхніх побутових умов, бо важливою частиною успіху кожного спортсмена є як спортивна база, аби продовжувати тренуватися й удосконалювати свою майстерність, так і побутові умови, в яких він перебуває. Влада не має права бути осторонь створення кращих умов, які мають бути у нашого чемпіона. Тож ми взяли на себе зобов’язання і його виконали, – зазначив Валерій Головко.

Він привітав Олександра Хижняка з придбанням квартири, побажав йому сімейного добробуту й нових спортивних перемог.

– На наступний рік обласна влада запланувала подарувати ще три квартири спортсменам, які здобули перемоги у спорті. Крім того, ми виплачували стипендії нашим дефлімпійцям, паралімпійцям за їхні досягнення. І в 2018-му не збавлятимемо фінансових обертів. Готові фінансувати досягнення наших полтавських спортсменів, щоб заохотити, мотивувати їх, аби вони прославляли наш край, – додав Олександр Біленький.

Володимир Продивус подякував представникам обласної влади за підтримку спорту.

– Велика подяка полтавцям за такого чемпіона, за те, що виховують хорошу молодь. Мені дуже приємно, що місцева влада підтримує не тільки бокс, а й спорт загалом. Якщо проаналізувати результати змагань, то Полтава займає перше місце в Україні з боксу, – поінформував Володимир Продивус. – Звісно, потрібно покращувати умови, базу для тренувань, бо інфраструктура не в належному стані по всій Україні. За статистикою, нині в нас 2000 осіб на один спортзал. Працюємо над тим, щоб спортзалів було якомога більше, зокрема і в Полтаві. Сьогодні обговорювали ці питання. Як тільки мерія чи адміністрація виділить приміщення, ми готові його повністю обладнати, зробити ремонт, щоб можна було в нормальних умовах тренуватися й залучати більше дітей до занять спортом.

– Володимира Степановича Продивуса побачити в Полтаві дуже приємно. Це велика честь для мене, мого батька, Полтавщини, обласної влади, яка все робить для мене, для нових здобутків, результатів, підтримує, виділяє стипендію, – зауважив Олександр Хижняк. Розповів про нове житло: – Це двокімнатна квартира у нашому місті, найбільша в новобудові. Її вартість становить приблизно 800 тисяч гривень. Виділених обласною владою 500 тисяч гривень, із впевненістю можу сказати, вистачить для того, щоб зробити гарний ремонт. Сьогодні хвилююся, напевно, навіть більше, ніж коли виграв Чемпіонат світу. Тоді було легше, тому що там я зробив свято, а сьогодні всі ці люди зробили свято для мене й мого тренера – мого батька. Нині надзвичайно приємний час настав для мене, бо подарунків багато і привітань багато, але знову ж таки встаю зранку, роблю зарядку й тренуюся, бо потрібно здобувати нові перемоги й нові звання. Вже почалася підготовка до наступних навчально-тренувальних зборів, які стартують із нового року. Потім підуть нові змагання, чемпіонати, що стануть підготовкою до Чемпіонату світу 2019 року. 

угору ↑