Будівництво дороги в обхід Решетилівки контролюватимуть польські фахівці

Версія для друку

Будівництво дороги в обхід Решетилівки контролюватимуть польські фахівці

 

У Полтаві підписали договір між Службою автодоріг у Полтавській області та польською компанією «B-Act Sp. z o.o.» про технічний нагляд під час будівництва автодороги Н-31 Дніпро-Решетилівка. Представники польської компанії будуть контролювати якість та хід будівництва на обході Решетилівки –  майже  20 кілометрів автошляху.

«У межах відкритого конкурсу  на здійснення технічного нагляду за будівництвом дороги Н-31 Дніпро-Решетилівка, який відбувся у системі електронних закупівель Prozorro,  перемогу здобула польська компанія «B-Act Sp. z o.o.», яка має багаторічний досвід успішної участі у реалізації інфраструктурних проєктів на території країн Європейського Союзу. В межах реалізації проєкту здійснюватиметься технічний нагляд за виконанням робіт із будівництва (реконструкції) доріг в обхід міста Решетилівка на ділянках від 150 до 168 кілометру», – сказав начальник Служби автомобільних доріг у Полтавській області Іван Краповницький.

Відповідно до  підписаного договору компанія «B-Act Sp. z o.o.» зобов’язана здійснювати технічний нагляд та контроль за якістю та обсягами виконаних підрядником робіт на об’єкті, контролювати ведення документації та дотримання графіків робіт, усунення підрядником дефектів, що впливають на безпеку дорожнього руху.

Голова облдержадміністрації  Олег Синєгубов зазначив, що важливо, аби дороги відповідали європейським стандартам якості.  

«На Полтавщині успішно реалізовують програму Президента «Велике будівництво». У її межах, зокрема, будують дороги.  Важливо нині контролювати якість ведення робіт. Це одне з головних і принципових завдань. Усі ці автошляхи мають відповідати всім європейським стандартам. Наше завдання, щоб були дотримані всі права учасників цього проєкту. Дякую за співпрацю, яка нині в нас є з міжнародними партнерами, Укравтодором та службою автомобільних доріг області», – сказав Олег Синєгубов.

Як зазначив директор Представництва  «B-Act Sp. z o.o.» Юрій Середа, польська сторона плідно співпрацює з Укравтодором. І висловив сподівання, що така співпраця буде й з полтавськими колегами.  

«Вперше компанія була представлена на українському ринку в 2017 році. Вона була допущена до участі в тендері щодо надання консультаційних послуг із технічного нагляду під час реконструкції автомобільних доріг у Львівській та Волинській областях. У межах проєкту, який також охоплює й реконструкцію прикордонної інфраструктури, Урядом Республіки Польща   було виділено кредит Україні в розмірі 100 млн євро й близько 60 млн євро було спрямовано на реконструкцію та технічний нагляд доріг», – сказав Юрій Середа.    

Наразі вже збудовано 20 км автошляху Н-31 (2 проїзди по 2 смуги), по яких рухається транспорт. На решті протяжності тривають активні ремонтні та будівельні роботи.

угору ↑

16.07.2020