«Бюджет Полтавщини на 2020 рік – це бюджет розвитку», – Олег Синєгубов

Версія для друку

«Бюджет Полтавщини на 2020 рік – це бюджет розвитку», – Олег Синєгубов

 

30 відсотків бюджету Полтавщини цьогоріч буде направлено на розвиток регіону. Про це розповів у програмі «Полтавського Телебачення» «Наголос» голова облдержадміністрації Олег Синєгубов.

«Прийняття бюджету області на 2020 рік нам далося нелегко. Протягом трьох тижнів щодня над цим працювали. Обговорювали, зустрічалися з фракціями, окремими депутатами, брали участь у засіданнях профільних комісій. Були й моменти, що ми сперечалися з головою обласної ради Олександром Біленьким, аби знайти консенсус щодо тієї чи іншої статті видатків, тієї чи іншої програми», – розповів Олег Синєгубов.

Зазначив, що початковий проєкт бюджету, поданий на розгляд профільним департаментом, його не задовольнив.

«Проєкт був зроблений на підставі бюджету 2019 року. В мене було дуже багато питань. І я сказав, що в такому вигляді ми його, безперечно, приймати не будемо. Відчули супротив деяких депутатів обласної ради. Потім почали проводити консультації, зустрілися з головами фракцій, депутатами, знайшли конструктив. Пояснили, що розглядатимемо проєкт бюджету крок за кроком. Вважаю, що ми всіх почули й змогли зберегти модель, яку й пропонували. Бюджет Полтавщини на 2020 рік – це бюджет розвитку. Вперше за останні три-чотири роки, напевно, 30 відсотків бюджету буде направлено на розвиток. Це нова інфраструктура – більше відремонтованих доріг, покращення соціальної інфраструктури – побудова дитячих садочків, ремонти шкіл. Це вклад у розвиток та інвестиції в економіку регіону, – додав Олег Синєгубов. – Усі захищені статті ми профінансували».

Голова ОДА наголосив, що цьогорічний бюджет області – бездефіцитний, що дуже важливо.

«Ми знайшли конструктив із головою й депутатами обласної ради. Проте, наголошу, що маємо деякі принципи. Поступатися своєю принциповою позицією щодо чесності, відсутності зловживань державними коштами не будемо. У цих питаннях – жодних компромісів», – зазначив Олег Синєгубов.

угору ↑