Чемпіон Європи з боксу Олександр Хижняк отримає з обласного бюджету півмільйона гривень

Сьогодні голова Полтавської ОДА Валерій Головко, спільно з керівником обласної ради Олександром Біленьким, на особистому прийомі привітали чемпіона Європи з боксу Олександра Хижняка.

Крім приємних слів, сторони обмінялися ще й цінними подарунками.

Полтавець Олександр Хижняк займається боксом з дитинства. Звитяги здобуває під керівництвом батька – теж Олександра. 24 червня до численних нагород хлопця додалася ще й золота медаль першості Європи, яку він виборов у категорії до 75 кг у поєдинку з Камраном Шахсуварлі з Азербайджану.

Також чемпіонський титул на змаганнях здобув і кременчужанин Віктор Вихрист. Крім того, на цьому чемпіонаті тріумфувала й українська збірна. Адже наші хлопці вибороли 6 медалей, 3 з яких – золоті.

Сьогодні привітали хлопця з підкоренням нової спортивної вершини і керівники області: голова ОДА Валерій Головко та очільник обласної ради Олександр Біленький.

– Перемога наших земляків у першості Європи – досить знакова, – наголосив голова Полтавської ОДА Валерій Головко. – Адже демонструє, що і в спорті Полтавщина не пасе задніх.

Аби заохотити місцевих спортсменів і надалі здобувати перемоги на міжнародній арені, керівники області внесли пропозицію: з наступного бюджетного року кожен володар поважного титулу отримуватиме по півмільйона гривень на покращення житлових умов. І першим у списку на преміювання став саме Сашко Хижняк.

Сам же спортсмен переконує: титул здобув завдяки багатьом факторам. Найважливіші з яких – віра власної родини, активна підтримка вболівальників та дуже ретельна підготовка до кожного бою. Вдячний хлопець і обласній владі, яка теж доклала зусиль до успішного результату.

– Я не вірю в жодні забобони, – зізнається Олександр Хижняк. – Просто виходжу на поєдинки з Божою поміччю та за підтримки рідних і вболівальників. Тому й перемагаю.

Не з порожніми руками до ОДА прийшли і батько й син Хижняки. Олександр вручив Валерію Головку боксерські рукавички з символікою клубу «Українські отамани». Саме під знаменами цієї команди боксер здобув свої перші гучні перемоги. Крім того, чемпіон подарував керівництву області й кубок, отриманий українською збірною на згаданій європейській першості у Харкові за найкращий виступ.

Нині ж боксер готується до чемпіонату світу, що розпочнеться 25 серпня в німецькому Гамбурзі. До того Олександр Хижняк відвідає два тренувальні збори: у Карпатах та у столичній Конча-Заспі. Обидва пройдуть у липні.