Чотирьом медичним закладам області благодійники та представники бізнесу передали побутову техніку

Версія для друку

Чотирьом медичним закладам області благодійники та представники бізнесу передали побутову техніку

 

Заступник голови облдержадміністрації Євген Греков взяв участь у передачі побутової техніки для чотирьох медичних закладів області. Захід відбувся в межах спільної всеукраїнської акції Товариства Червоного Хреста України та мережі магазинів «Ельдорадо». Відповідно до неї визначено 100 лікарень із числа опорних по всій Україні – по 4 в кожній області, – яким упродовж кількох днів буде передано набори побутової техніки. Дві вантажівки Товариства Червоного Хреста доставляють їх у медичні заклади.

Сьогодні обласна клінічна інфекційна лікарня, Решетилівська й Миргородська ЦРЛ, лікарня інтенсивного лікування міста Горішні Плавні одержать такі набори. Кожен із них складається із пральної машини, холодильника, ноутбука, мікрохвильової печі та трьох електрочайників. Ці речі мають поліпшити побутові умови роботи медиків, які працюють із госпіталізованими пацієнтами, хворими на COVID-19.

«Дякуємо благодійним організаціям та представникам бізнесу за конструктивну співпрацю. І поповнення, оновлення побутової техніки в медзакладах – це тільки плюс. Безперечно, забезпечення медобладнанням, засобами індивідуального захисту – це першочергове завдання, проте розуміємо, що медики мають працювати в належних умовах. Дякуємо за надану допомогу. Якщо є якісь питання щодо співпраці, будемо їх оперативно вирішувати», – зазначив Євген Греков.

Поінформував, що сума допомоги, наданої бізнесом медзакладам області від початку епідемії, становить понад 100 мільйонів гривень і продовжує збільшуватися.

Головний лікар Полтавської обласної клінічної інфекційної лікарні Наталія Свириденко подякувала за побутову техніку.

«Так, це не медичні препарати чи обладнання, але для співробітників лікарні також дуже важливі. Заклад працює в напруженому режимі, персонал часом без вихідних, тож поліпшення побутових умов праці – дуже важливий аспект», – сказала Наталія Свириденко.

угору ↑

22.05.2020