Цього року заходи до Дня Європи відбудуться в європейському форматі

Версія для друку

Цього року заходи до Дня Європи відбудуться в європейському форматі

 

19 травня в обласному центрі відзначатимуть День Європи та культурної спадщини. На тематичній нараді обговорили питання щодо проведення цього свята, яку провів заступник голови обласної державної адміністрації Микола Білокінь та директор Департаменту культури і туризму ОДА Валентини Вождаєнко.

«На сьогоднішній день завданням Департаменту культури і туризму та Департаменту освіти і науки є проведення на гідному рівні Дня Європи. День Європи в першу чергу - це молодь. Ми запрошуємо всі заклади вищої освіти, коледжі, школи взяти  участь у проведенні цього заходу. Сподіваюсь, що ми проведемо цей захід на високому рівні», - говорить заступник голови обласної державної адміністрації Микола Білокінь.

«День Європи та День культурної спадщини ми об'єднали в одну складову. Хотіли відпрацювати із нашими закладами вищої освіти щодо їхньої участі. Оскільки саме вищі навчальні заклади дійсно мають велику міжнародну співпрацю із іншими країнами і у них є відповідний досвід, - розповідає директор Департаменту культури і туризму ОДА Валентини Вождаєнко. - Це люди, які роблять культурно-наукову сподвижнецьку працю презентації нашої країни на теренах Європи».

За словами Валентини Вождаєнко, до свята долучаться представники Литви та Латвії. Цього року захід відбудеться у новому форматі: планується оновити концертну програму та в європейському форматі провести фестиваль «Гастрономічна гостинність Полтавщини».

 

 

 

угору ↑