Цьогоріч усі позаміські заклади відпочинку для дітей на Полтавщині долучилися до профільної обласної програми

Версія для друку

Цьогоріч усі позаміські заклади відпочинку для дітей на Полтавщині долучилися до профільної обласної програми

 

Уже четвертий рік діє обласна програма з оздоровлення та відпочинку дітей на 2015-2019 роки. Вона передбачає механізм здешевлення путівок для батьків, а в окремихвипадках – і повну компенсацію її вартості.

«Ми дуже вдячні депутатам обласної ради, які підтримують цю програму, – говорить заступник начальника Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Наталія Шкоденко. – Завдяки програмі щороку зростає кількість дітей охоплених організованими формами відпочинку й оздоровлення дітей. Так, у 2018 році таких дітей було 77,1 тис., тобто 55,2 % від загальної кількості дітей віком від 7 до 17 років, а це на 2,2 тис. дітей більше, ніж у 2017-му».

Нинішнього року також очікують збільшення. Вперше до обласної програми приєдналися всі 27 літніх позаміських закладів відпочинку для дітей на Полтавщині.

«Ми вважаємо, що кожна дитина має право на відпочинок, – говорить Наталія Шкоденко. – Тому кожен із батьків на Полтавщині може отримати фінансову підтримку на оздоровлення дитини коштом обласного й місцевого бюджетів у розмірі двох прожиткових мінімумів, але не більше 70% від вартості путівки». Розрахунки показують, що, наприклад, у липні 2019 року при вартості путівки 7000 грн відшкодування для батьків становитиме – 4236 гривень.

«Дуже важливо, щоб діти були здоровими й цікаво проводили дозвілля, зокрема відвідуючи літні табори відпочинку. Обласна програма, яка вже четвертий рік працює на Полтавщині, є ефективною. Важливо, що цьогоріч до неї долучилися всі літні позаміські заклади відпочинку для дітей, – зазначив т.в.о. голови облдержадміністрації Роман Товстий. – Продовжуємо спрямовувати кошти, щоб здешевити вартість путівок. Ресурси для цього в місцевих бюджетах є. Виділяємо кошти й на реконструкцію відповідних закладів».

Отже, до 70% вартості путівки можуть заплатити місцеві бюджети, а інші 30 % сплачують батьки. При цьому вони не втрачають право і ці 30% компенсувати за місцем роботи: коштом профспілкових комітетів або підприємств та організацій.

Детальніше переглянути інформацію про заклади оздоровлення та відпочинку на Полтавщині можна переглянути на інформаційному порталі «Маяк». Перелік таких установ – за ПОСИЛАННЯМ

угору ↑