Держава вирішуватиме нагальні проблеми ветеранів – Володимир Зеленський

Версія для друку

Держава вирішуватиме нагальні проблеми ветеранів – Володимир Зеленський

 

Держава обов’язково вирішуватиме всі болючі проблеми, які постають перед ветеранами. Про це під час відкриття ІІ Міжнародного волонтерського та ветеранського форуму «Там, де ми – там Україна» заявив Президент України Володимир Зеленський.

«Ми справді знаємо всі наболілі питання – медичне забезпечення, реабілітація, соціальна адаптація, отримання землі, житла, пільгове розмитнення автомобілів. Усе це держава обов’язково повинна робити для вас», – наголосив Володимир Зеленський.

Глава держави зауважив, що ця допомога – лише один відсоток того, що зробили ветерани для країни.

«Україна завжди буде перед вами у боргу. І завжди пам’ятатиме кожного з вас – живих та загиблих заради держави», – сказав Володимир Зеленський.

Міністерство у справах ветеранів продовжить свою роботу, а повідомлення про його ліквідацію є чутками. Про це також сказав Володимир Зеленський під час відкриття ІІ Міжнародного волонтерського та ветеранського форуму.

«Міністерство у справах ветеранів ніхто не ліквідовуватиме. Це ганебні чутки. Ви краще за інших знаєте, які там є проблеми, що не працює і що справді треба терміново змінювати. Ми будемо втілювати все це у життя», – сказав Глава держави.

Також Володимир Зеленський запропонував ветеранам висунути кандидатуру на посаду міністра у справах ветеранів.

«Я не хочу сам обирати. Я хочу, щоб ви дали нам кандидатуру того, хто є авторитетом і справді може очолити міністерство», – наголосив Президент.

Глава держави зауважив, що Комітет Верховної Ради у справах ветеранів буде об’єднано з іншим комітетом, але при цьому його функціонал не зникає. Також він повідомив, що при Офісі Президента створюється Рада волонтерів і буде призначено уповноваженого з прав волонтерів.

Офіційне інтернет-представництво президента України

 

угору ↑