Держпідтримка-2019: За півроку залучено понад 1,3 млрд грн інвестицій у тваринницьку галузь

Версія для друку

Держпідтримка-2019: За півроку залучено понад 1,3 млрд грн інвестицій у тваринницьку галузь

 

Станом на 4 липня 2019 року залучено понад 1,3 млрд грн інвестицій у розвиток тваринницької галузі за рахунок банківських кредитів та будівництва тваринницьких ферм і комплексів. Так, за вказаний період сільгоспвиробникам компенсовано 382,6 млн грн.

Зокрема, за період грудень 2018 року та січень-травень 2019 року сільгоспвиробникам нараховано та сплачено 4,4 млн грн для часткової компенсації відсоткової ставки за банківськими кредитами. Компенсації підлягають кредити, залучені для покриття витрат, пов’язаних із провадженням діяльності у галузях: вівчарство, козівництво, бджільництво, звірівництво, кролівництво, шовківництво та аквакультура (рибництво).

Підтримкою скористались 3 суб’єкти господарювання, що провадять діяльність у галузях аквакультури, звірівництва та бджільництва. Така інформація надійшла до Мінагрополітики від 3 уповноважених банків – ПАТ «Державний експортно-імпортний банк України», ПАТ АТ «УКРГАЗБАНК» та ПАТ АКБ «Львів».

Також за звітний період нараховано 13,7 млн грн для компенсації вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів, доїльних залів, підприємств з переробки сільськогосподарської продукції в частині витрат, профінансованих за рахунок банківських кредитів.

Підтримкою скористались 5 суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у галузях свинарства та птахівництва. Така інформація надійшла до Мінагрополітики від 3 уповноважених банків – ПАТ «Банк інвестицій та заощаджень», АТ «ПроКредит Банк» та АТ «Скай Банк».

Крім того, за період січень-червень перераховано 364,5 млн грн для часткової компенсації вартості тваринницьких об’єктів, підприємств із зберігання та переробки с/г продукції. Підтримкою скористалися 9 суб’єктів господарювання.

Довідково. На 2019 рік Державним бюджетом України за програмою «Державна підтримка тваринництва, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, аквакультури (рибництва)» передбачено видатки на суму 3 500,0 млн грн, з яких 50,0 млн грн за напрямом компенсація відсотків, 100,0 млн грн за напрямом компенсація вартості об’єктів, профінансованих за рахунок банківських кредитів та 850 млн грн за напрямом часткове відшкодування вартості тваринницьких об’єктів, підприємств зі зберігання та переробки с/г продукції.

Мінагрополітики

угору ↑