Дезінфекція закладів соцфери та медичних установ у області триває

Версія для друку

Дезінфекція закладів соцфери та медичних установ у області триває

 

Фахівці лікарень ветмедицини продовжують безкоштовно дезінфікувати заклади соціальної сфери Полтавщини і медичні установи. Сьогодні, у рамках здійснення профілактичних заходів щодо попередження розповсюдження інфекційних хвороб, у тому числі COVID-19, фахівці Полтавської обласної державної лікарні ветеринарної медицини провели аерозольну дезінфекцію на території Горбанівського геріатричного пансіонату ветеранів війни і праці. Оробили - 2100 кв.м.

Профілактичну дезінфекцію здійснили і на території Гадяцького геріатричного будинку – інтернату та Рашівського психоневрологічного інтернату. Дезінфікували і прилеглу територію Оржицького районного територіального центру соціального обслуговуванн. Також профілактичну дезінфекцію провели на території Високотополянського психоневрологічного інтернату, що у селі Оріхівка Лубенського району.

Спеціалісти Полтавської обласної державної лікарні ветеринарної медицини дезінфікували і прилеглу  територію Ліщинівського психоневрологічного будинку – інтернату. Загалом обробили - 9800 кв.м.

Нагадаємо, профілактичну дезінфекцію проводять за допомогою 0,25 % розчину препарату «Віросан - Макс», який є комплексним дезінфікуючим засобом. Розчин безпечний для людей і тварин, але вбиває ряд збудників небезпечних хвороб. У тому числі і коронавірус.

 

ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області

 

угору ↑