Для евакуйованих із Уханя в Нових Санжарах встановлюють швидкісний безплатний інтернет

Версія для друку

Для евакуйованих із Уханя в Нових Санжарах встановлюють швидкісний безплатний інтернет

 

Щойно до медцентру Нових Санжар завезли пересувну станцію для високошвидкісного доступу до Інтернету. Обладнання надав мобільний оператор Vodafone Ukraine в межах меморандуму між компанією та Полтавською облдержадміністрацією. Тепер евакуйовані з Уханя українці зможуть без жодних проблем спілкуватися з рідними.

Інженери компанії оперативно розгортають інфраструктуру, необхідну для забезпечення зв'язку з безкоштовним доступом до інтернету.

«Уперше в Україні ми використовуємо нове рішення WTTX. За своїми характеристиками воно повністю замінює фіксований інтернет, забезпечуючи таку ж високу швидкість передачі даних, - розповів Сергій Скрипніков, заступник генерального директора Vodafone Україна, кластер Схід. - Наші інженери установлюють необхідне обладнання, що дозволяє евакуйованим і лікарям користуватися безкоштовним швидкісним інтернетом для зв'язку близькими. Це обладнання для посилення сигналу, а також роутери для прийому і передачі сигналу на мобільні пристрої».

Роботи проводяться в стислі терміни - в звичайному режимі така установка займає кілька днів. Та, враховуючи терміновість і важливість завдання, інженери Vodafone планують розгорнути мережу і забезпечити доступ до швидкісного інтернету в Нових Санжарах протягом протягом доби.

«Організація надійного покриття в районі медичного центру зараз необхідна. Ми розуміємо, як важливо людям бути на зв'язку зі своїми рідними, які не можуть їх відвідати в обсервації. Тому ми оперативно погодили необхідні спільні дії, щоб створити інфраструктуру зв'язку для евакуйованих українців і медперсоналу», - зазначив голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синегубов.

Стійка пропускна здатність 4G-мережі Vodafone дозволить забезпечити надійне високошвидкісне з'єднання. Мережа також дозволить проводити прямі трансляції. Харкатеристики мережі гарантують швидкість не нижче необхідного мінімуму в 6 Мбіт/с, чого з запасом вистачає для передачі відео в гарантовано високій якості, без перешкод і з мінімальною затримкою сигналу не більше 15 мс.

 

угору ↑

21.02.2020