Для майбутнього кардіологічного центру придбано медобладнання на суму 10 млн 464 тис гривень

Триває серія процедур підписання контрактів на медичне обладнання в рамках реалізації субпроекту«Запровадження інноваційної моделі системи надання послуг хворим на гіпертонію в Полтавській області» Проекту Міжнародного банку реконструкції та розвитку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

14 лютого між Департаментом охорони здоров’я Полтавської ОДА та переможцем торгів ТОВ «ФЛАЕУР» відбулося підписання контракту на постачання та встановлення навігаційно-абляційної системи та радіочастотного генератора на загальну суму понад 10 млн 464 тис грн.

Як зазначив директор профільного Департаменту ОДА Віктор Лисак, це високотехнологічне обладнання придбане для операційних залів майбутнього обласного кардіологічного центру. Він запевнив, що буде своєчасно та оперативно підготовлено відповідні приміщення для здійснення пускових та налагоджувальних робіт, введення в дію та налаштування програмного забезпечення обладнання. Також буде проведено висококваліфіковане навчання спеціалістів з експлуатації обладнання при проведенні хірургічних втручань на серці, використовуючи передовий досвід українських та зарубіжних колег.

Директор компанії «ФЛАУЕР» Тетяна Велика повідомила, що навігаційно-абляційна система та радіочастотний генератор  будуть поставлені через 60 днів згідно терміну виконання контракту.