Дні культури Полтавщини відбулися в національному музеї народної архітектури та побуту України (Пирогів).

15-16 червня 2013 року на території Національного музею народної архітектури та побуту України відбулась презентація Полтавщини, яка проходила згідно з планами роботи управління культури та відділу з питань туризму і курортів Полтавської облдержадміністрації на запрошення дирекції зазначеного музею. Гостей та учасників свята привітав заступник голови – керівник апарату Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Пархоменко, який зазначив: «Президент України Віктор Янукович наголошує на створенні позитивного іміджу країни у світі, а проведення таких заходів сприяє розвитку культурних надбань в Україні, що в свою чергу дасть можливість достойно представляти державу на міжнародній арені».
Культурно-мистецьку програму 15 червня презентував Концертний ансамбль “Чураївна” Полтавської обласної філармонії (художній керівник – Гринчук Олександра Андріївна, солістки ансамблю – народна артистка України Наталія Хоменко та Заслужена артистка України Олена Білоконь).
16 червня область представляли народні аматорські колективи Пирятинського району: “Берегиня” Повстинського районного будинку культури, “Приудайські козаки” Великокручанського сільського клубу культури, “Горлиця” Давидівського сільського будинку культури, “Молодички” Сасинівського сільського будинку культури.
Яскраву колористику заходу доповнювали виставки майстрів народних промислів; опішнянська та миргородська кераміка, решетилівські килими та вишивка, ковальство, лялькарство, лозоплетіння, писанкарство. Презентувались туристично-рекреаційні можливості регіону завдяки виставковим стендам та буклетам, путівникам. Відвідувачів свята запрошували на Полтавщину та на Національний сорочинський ярмарок.