До 28-ї річниці виведення військ з Афганістану в облдержадміністрації відбулися урочистості

Версія для друку

До 28-ї річниці виведення військ з Афганістану в облдержадміністрації  відбулися урочистості

 

14 лютого відбувся урочистий прийом керівництвом облдержадміністрації та обласної ради представників обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану та нагородження її активістів. У заході взяли участь перший заступник голови ОДА Андрій Пісоцький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, керівник Полтавської обласної організації української спілки ветеранів Афганістану Валерій Корчуков, керівники структурних підрозділів ОДА, громадськість та ЗМІ.

Зі словами вдячності звернувся до представників обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану Андрій Пісоцький. «Ваше покоління є прикладом мужності для наших воїнів, які сьогодні обороняють кордони нашої держави. Ви, як ніхто, знаєте, що таке мир і війна. Ваш життєвий шлях і ваш життєвий досвід неодноразово давав відповідні поради, які виявились необхідними не тільки для окремих людей, але і в цілому для України», - додав він.   

Хвилиною мовчання було вшановано тих, хто не повернувся зі страшної війни.

За активну громадську діяльність, значний особистий внесок у вирішення питань соціального захисту та реабілітації ветеранів війни, патріотичне виховання молоді та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав активістів обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану було нагороджено медалями «За заслуги» І, ІІ, ІІІ ступенів, «За звитягу», почесними грамотами Полтавської облдержадміністрації та обласної ради.

Проблемні питання ветеранів Афганістану було обговорено у форматі діалогу. Зокрема, це проблеми, із якими кожен із ветеранів зіштовхується щодня: пільгового проїзду, транспортного сполучення, медичного забезпечення, оздоровлення та ін. Андрій Пісоцький дав доручення керівникам відповідних структурних підрозділів ОДА забезпечити вирішення наболілих проблем. 

угору ↑