«До керівника Агентства місцевих доріг у мене будуть питання і надалі», – Олег Синєгубов

Версія для друку

«До керівника Агентства місцевих доріг у мене будуть питання і надалі», – Олег Синєгубов

 

Знищення корупції у верхівці Полтавської облдержадміністрації, прийняття бюджету розвитку, наведення порядку в Департаменті будівництва – це три основні здобутки упродовж 100 днів на посаді голови ОДА. Про це Олег Синєгубов розповів представникам медіа, відповідаючи на їхні запитання.

«У Департаменті триватимуть обшуки й слідчі дії. За моїм дорученням працівники структурного підрозділу мають надавати за будь-яким запитом правоохоронних органів інформацію. Якщо її буде недостатньо, то проводитимуться слідчі дії», – сказав Олег Синєгубов.

Додав, що на контролі – діяльність Агентства місцевих доріг Полтавської області.

«Дуже багато було запитань і у правоохоронців щодо тендеру, проведеного агентством на 3,9 мільярда гривень щодо експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування. Я особисто написав звернення до НАБУ, вони затребували відповідну інформацію. Чекаємо офіційної відповіді щодо можливих зловживань, – зазначив Олег Синєгубов. – Авторитетів немає. До керівника Агентства місцевих доріг у мене будуть питання і надалі. Якщо хоч один випадок корупційної складової, зловживання, непрофесійності буде підтверджений, він одразу позбавиться своєї посади».

Нагадаємо, що директор ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» Олексій Басан, відповідаючи на запитання журналістів, роз’яснив, чому така вартість минулорічного крупного тендера в 3,9 мільярда гривень.

Він сказав, що у кінці минулого року дійсно проводився найбільший за останні роки тендер на експлуатаційне утримання автодоріг загального користування місцевого значення Полтавської області на 2020-2022 роки. Сума у 3,9 мільярда гривень відображає справжню потребу області у фінансуванні утримання доріг протягом 3 років. Така цифра базується на наукових розрахунках для максимального обсягу робіт. Але фактично фінансування цього року становить 259 мільйонів гривень.

угору ↑