До кінця року на Полтавщині планують добудувати 29 амбулаторій

Версія для друку

До кінця року на Полтавщині планують добудувати 29 амбулаторій

 

На цьому наголосив голова облдержадміністрації Олег Синєгубов на пресконференції щодо перших 100 днів на посаді.

«Це нові будівлі. Деякі амбулаторії вже збудовані й готуються документи для ведення їх в експлуатацію. Деякі готові лише на 15 % чи 20 %, але фінансування було однакове для всіх», – сказав Олег Синєгубов.

Очільник області зазначив, що на медичну галузь будуть спрямовані вільні залишки коштів обласного бюджету, що виникли станом на 1 січня 2020 року. Це 90 млн грн. Їх спрямують  на придбання обладнання за програмою медичних гарантій, капітальні ремонти закладів охорони здоров’я обласного підпорядкування, а також реконструкцію медзакладів.

Крім того, на об’єкти будівництва галузі охорони здоров’я спрямують 65,7 млн грн.

48,9 млн грн виділять на реконструкцію кардіоцентру, 6,6 млн грн – на реконструкцію існуючого гаража під підземний паркінг КУ «Полтавського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», 3,8 млн грн – на термомодернізацію обласного онкодиспансеру, 2,9 млн грн – на  термомодернізацію хірургічного корпусу обласної лікарні та 3,5 млн грн – на капремонт приймально-діагностичного та рентгенологічного відділень 1-го поверху хірургічного корпусу обласної лікарні імені М.В. Скліфосовського.

Зокрема, Олег Синєгубов наголосив, що амбулаторії будують на умовах співфінансування з органами місцевого самоврядування. І додав, що кошти обласного бюджету для будівництва не залучаються.

угору ↑