Експертами Полтавщини прийнято до опрацювання понад 15 тисяч проєктів землеустрою в межах пілотного проєкту із запровадження принципу екстериторіальності

З початку  2019 року  в порядку екстериторіального погодження проєктів землеустрою щодо відведення земельної ділянки експерти Держгеокадастру у Полтавській області розглянули 15 589 проєктів  землеустрою. Позитивну оцінку експертів отримали 12 171 проєкт, негативну – 3 418 примірників землевпорядної документації .

За цей же період на погодження до інших областей територіальними органами Держгеокадастру  у Полтавській області направлено  14 626 проєктів землеустрою.

У Полтавській області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта, становить 26 осіб.

Довідково:

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проєкту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проєктів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проєкту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проєктів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проєктів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.

Пресслужба Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області