Етнофестиваль «Зберемося, роде!» стартував у Полтаві

Етнофестиваль «Зберемося, роде!» стартував у Полтаві

Етнофестиваль «Зберемося, роде!» стартував вихідними в Полтаві. Заснували його громадські організації учасників АТО.

Зранку на Алеї Героїв зібралися сім’ї загиблих воїнів Російсько-Української війни, керівництво області та військові.

Вшанували полеглих бійці хвилиною мовчання. Разом з громадою квіти до могил загиблих поклав заступник голови Полтавської облдержадміністрації Микола Білокінь.

«У рамках своїх повноважень обласна адміністрація підтримує фестиваль «Зберемося, роде!». Такі заходи потрібні для того, аби в нашій країні люди не допускали розбрату. Саме в єдності наша сила, а фестиваль цьому сприяє. Він об’єднує учасників АТО та членів їхніх родин», – зазначив Микола Білокінь.

У парку «Перемога» облаштують козацьку січ. У програмі фестивалю – виступи фольклорних аматорських колективів, майстер-класи з ковальства,  приготування галушок, козацькі майстер-класи, виставка техніки ЗСУ, бойовий вишкіл, тощо. Ввечері полтавців та гостей міста чекає етно-рок концерт.
         Учасники зі Львова плануютть змайструвати в Полтаві дерев’яного Енея.

«Учасники арт-студії «Дідова борода»  виріжуть з сосни дерев’яного Енея. Висота статуї – 2,5 м. Її планують передати в музей І. Котляревського», – розповів голова координаційної ради громадських організацій учасників АТО Віталій Турпітько.

На фестиваль приїхали учасники з Кропивницького, Львова, Луцька, Харкова, Херсона, Кременчука та з районів області.

Такий фестиваль в обласному центрі проводять вдруге. Триватиме захід два дні.