Фінансові можливості місцевих рад збільшуються

Фінансові можливості місцевих рад збільшуються

21 липня у м. Кобеляках представники Офісу реформ провели консультаційні зустрічі із керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та міської ради.

У зустрічі взяли участь представники депутатського корпусу, громадські активісти та журналісти.

Розмова стосувалася функціонування закладів соціальної сфери  в умовах децентралізації. Директор Офісу реформ Ірина Балибіна, експерт Іван Лещенко зупинилися на докладній характеристиці можливостей і ризиків, які очікують на об’єднані громади.

Міський голова Олександр Ісип розповів про зміни в Бюджетному кодексі України,завдяки яким зросла наповнюваність місцевих бюджетів. Таким чином у Кобеляк  уже нині є фінансові можливості, завдяки яким нині у місті активно ремонтують дороги.

Голова районної державної адміністрації Таміла Шевченко зупинилася на питаннях законодавчого забезпечення процесу створення нових спроможних громад.