Голова ОДА Валерій Головко підписав розпорядження про перейменування вулиць

Версія для друку

Голова ОДА Валерій Головко підписав розпорядження про перейменування вулиць

 

20 травня голова Полтавської ОДА Валерій Головко на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки» підписав розпорядження про перейменування понад 600 вулиць. Переважна більшість із них — у обласному центрі.

— Над цим документом працювали експерти, громадські активісти, мешканці Полтави, які брали участь у опитуванні, історики і краєзнавці, депутати. Ми намагалися максимально врахувати думку кожного і водночас підкреслити, що Полтавщина — серце України, — прокоментував підписання Валерій Головко. Ми повертаємо частину історичних українських назв вулицям, які вони носили до комуністичного режиму, і даємо нові, пов'язані із постатями борців за незалежність України та із нашим сьогоденням. Упевнений, що цей документ дасть новий патріотичний поштовх для розвитку Полтавщини.

Тест розпорядження з повним переліком усіх перейменованих вулиць — майже 30 аркушів. Вже з понеділка інформацію почнуть оприлюднювати у ЗМІ. Розпорядження набере чинності за 10 днів після опублікування.

угору ↑

20.05.2016