Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов підписав Меморандум про співпрацю з Палатою торгівлі та промисловості Італія-Україна

Версія для друку

Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов підписав Меморандум про співпрацю з Палатою торгівлі та промисловості Італія-Україна

 

В облдержадміністрації відбулася офіційна зустріч голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова з Президентом Палати торгівлі та промисловості Італія -Україна Ріккардо Ферретті та Віце-президентом Наталією Кашницькою.

«Наша зустріч – на часі. 2020 рік Президент України Володимир Зеленський проголосив роком будівництва та інвестицій. І ми хочемо запропонувати потенційним італійським інвесторам ексклюзивні умови для співпраці, – розповів Олег Синєгубов. – Скоро у Полтаві відкриється інвестиційний офіс, де представники інвесторів матимуть робоче місце. А ми в свою чергу обіцяємо ексклюзивний супровід партнерів: оформлення необхідних дозволів, документів, земельних ділянок».

За словами голови Полтавської ОДА, область уже має спільні проєкти з італійськими компаніями: оборотне сальдо між ними складає близько 80 мільйонів євро. Але цю цифру вже варто збільшувати, зазначив Олег Синєгубов.

«Ми нині працюємо в цьому напрямку, і готові розширювати інвестування українських підприємств із Полтавської області, – повідомив Ріккардо Ферретті. – Мій улюблений сектор – сільське господарство. Нині Україна постачає до Італії сільськогосподарську сировину, але є амбітні плани розширити співпрацю до постачання вже готової продукції».

Крім того, Президент Палати торгівлі та промисловості Італія -Україна обговорив із головою облдержадміністрації співпрацю у сферах інформаційних технологій, нової інженерії, енергоефективності та інфраструктури.

Під час зустрічі Ріккардо Ферретті та Олег Синєгубов підписали Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво між Палатою торгівлі та промисловості Італія-Україна та Полтавською обласною державною адміністрацією. Документ передбачає співпрацю, зокрема, у таких сферах як міжнародна торгівля та просування товарів, технологій та знань; захист інтересів інвесторів та сприяння веденню бізнесу; впровадження інновацій; екологія, енергоефективність; фармацевтика та медицина; міський транспорт та система розумного міста.

Координуватиме цю роботу Віце-президент Палати Наталія Кашницька – дружина Ферретті, яка, до речі, народилася на Полтавщині. На понеділок у подружжя запланована ще одна зустріч у Полтаві – з ректором Української медичної стоматологічної академії.

На останок Ріккардо Ферретті запросив Олега Синєгубова в березні 2020 року на туристичну виставку до Києва, де будуть представлені італійські компанії. А з 9 по 11 лютого в Мілані відбудеться аналогічний захід, на якому презентуватимуть можливості розвитку туризму в Україні.

угору ↑