Голова Полтавської ОДА представив очільника Новосанжарського району

Версія для друку

Голова Полтавської ОДА представив очільника Новосанжарського району

 

Голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов зустрівся з активом Новосанжарського району та представив голову районної держадміністрації Владислава Васюту. Його призначено розпорядженням Президента України № 92/2020-рп від 31 січня.

У заході взяли участь керівники установ, підприємств, організацій району.

Олег Синєгубов спрямував новопризначеного голову району на співпрацю та порозуміння з органами місцевого самоврядування, керівниками усіх форм власності з метою вирішення спільних проблем.

Біографічна довідка

Владислав Васюта народився 24 лютого 1981 року в селі Малий Кобелячок Новосанжарського району.

У 2000 році закінчив Хомутецький ветеринарно-зоотехнічний технікум (ветеринарна медицина, фельдшер ветеринарної медицини), у 2007 році – Полтавську державну аграрну академію (механізація та електрифікація сільського господарства, бакалавр техніка-механіка) та у 2009-му Полтавську державну аграрну академію за спеціальністю «механізація сільського господарства».

Працював оператором автозаправної станції в селищі Нові Санжари Полтавської області, у 2002 році – головний механік ПП «Васюта М.В.», із 2019 року – до цього часу був головою фермерського господарства «Васюта В.В.» (селище Нові Санжари).

 

угору ↑