Голова Полтавської ОДА Валерій Головко – в лідерах за рейтингом відповідальності

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко увійшов до трійки лідерів серед голів ОДА України за рейтингом відповідальності, який підготував аналітичний портал «Слово і діло».

Відповідно до рейтингу, перше місце зайняв голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль, на другому місці – голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко, третє ж місце зайняв голова Полтавської ОДА Валерій Головко. За ним – голова Львівської ОДА Олег Синюта, голови Сумської та Херсонської ОДА – Микола Клочко та Андрій Гордєєв.

За результатами проведеного дослідження, гірше із цим завданням справилися голови Івано-Франківської, Дніпропетровської, Вінницької, Закарпатської, Черкаської, Хмельницької, Волинської та Чернігівської  областей.