Головою Громадської ради при Полтавській ОДА обрано Володимира Голуба

Головою Громадської ради при Полтавській ОДА обрано Володимира Голуба

Сьогодні під час апаратної наради голова облдержадміністрації Валерій Головко представив новообраного голову Громадської ради при ОДА Володимира Голуба. «У черговий раз майже одноголосно головою Громадської ради при Полтавській ОДА обрали Володимира Семеновича. Бажаю Вам плідної співпраці з владою та громадами», – зазначив голова ОДА.

Слід відмітити, що Володимира Голуба обрано головою Громадської ради при ОДА уже вчетверте. «Дякую усім за підтримку та співпрацю, яка склалася у нас за три каденції. Громадська рада — це той місток, який поєднує владу із громадянським суспільством. І чим міцнішим він буде, тим нам буде легше жити і долати ті перепони, які життя ставить перед нами», – сказав Володимир Голуб.