Громадська рада обговорила стан виконання Програми реформування ЖКГ та проблеми енергозбереження

12 червня 2013 р. у Полтаві за участі заступника голови облдержадміністрації Б.Галушка, голови постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства С.Бульби, директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації М.Перепелиці, директора Департаменту житлово-комунального господарства  облдержадміністрації О.Тонкова, начальника Територіального управління Держінспекції з енергозбереження по Полтавській області І.Горжія, представників ЗМІ відбулося засідання Громадської ради при облдержадміністрації, яке провів голова Громадської ради В.Голуб.

Обговорено стан виконання Програми реформування ЖКГ в області на 2012–2015 рр., та проблеми та перспективи її реалізації. Також розглянуто проблеми енергозбереження в області. Учасники засідання констатували недостатній рівень фінансування заходів з реформування ЖКГ, насамперед, з Державного бюджету, та повільність запровадження сучасних енергозберігаючих технологій, що здебільшого пов’язано з об’єктивними проблемами у галузях та недостатньою наполегливістю органів місцевого самоврядування.

У своєму виступі перед учасниками засідання Б.Галушко зосередив увагу присутніх на готовності органів виконавчої влади до здійснення реформування галузей та навів як позитивні, так і негативні приклади роботи місцевої влади у цих напрямках. Зокрема, поінформовано про позитивний досвід Кременчуцької міської ради щодо запровадження програми модернізації комунального житлового фонду. Також зазначено на недостатній наполегливості органів місцевого самоврядування м.Полтави щодо роботи у цьому напрямі. Б.Галушко закликав членів Громадської ради при ОДА долучитися до заходів влади та вносити конструктивні пропозиції».