Громадська рада при Полтавській облдержадміністрації провела виїзне засідання у Шишацькому районі

12 вересня в Шишацькому районі за участі керівників департаментів інформаційної діяльності та комунікацій  з громадськістю, агропромислового розвитку облдержадміністрації відбулося виїзне засідання Громадської ради при облдержадміністрації з питання «Стан та перспективи розвитку агропромислового комплексу Полтавщини як основи відродження села».

У рамках заходу відбулося ознайомлення з об’єктами виробничої та соціальної сфери с.Баранівка, зі станом впровадженням пілотних проектів у господарстві ПСП «Нива» на виконання  програми соціального розвитку сільських населених пунктів Шишацького району.

Голова Полтавської Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації Володимир Голуб відзначив, що такі засідання — це дуже хороша практика, «тому що у такий спосіб ми можемо побачити та долучитися до розв’язання тих чи інших проблем на місцях».