Громадських активістів нагородили грамотами та подяками

Громадських активістів нагородили грамотами та подяками

17 лютого, під час установчих зборів щодо формуванню нового складу Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації,  громадських активістів нагородили почесними грамотами та подяками.

Так, за вагомий особистий внесок у розвиток громадянського суспільства на Полтавщині, активну участь у формуванні та реалізації державної політики почесними грамотами облдержадміністрації нагородили громадських активістів: членів експертної групи з питань ЖКГ Громадської ради при ОДА Юрія Золотухіна, Станіслава Сердечного та Юрія Челембія, керівника проектів Полтавської обласної ГО “Аналітичний Центр Бюро економічних та соціальних досліджень” Вадима Штефана, голову обласної ГО Всеукраїнської ГО “Товариство українських офіцерів”.

Подяками Полтавської обласної ради, за активну участь у формуванні та реалізації державної політики на регіональному рівні та вагомий особистий внесок у розвиток громадянського суспільства на Полтавщині, нагородили: голову правління Полтавського регіонального відділення Союзу жінок України “За майбутнє дітей” Олену Баранову, голову ГО “Агенція сталого розвитку” Наталію Костіну, директора Полтавського центру сім’ї “Родинний дім” Лідію Сафронову, голову Полтавського місцевого осередку ветеранів космодрому “Байконур” Аерокосмічного Товариства України Вероніку Шостак.

Грамоти Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА отримали: голова Київської районної організації ветеранів Афганістану м. Полтави Петро Маційчук, голова Полтавської обласної організації профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України Володимир Руденко, в.о. директора Полтавської обласної Асоціації професійних видів єдиноборств Володимир Банніков, член відокремленого підрозділу громадської організації “Всеукраїнський Священний союз слов’янських народів” у Полтавській області Ольга Волчкова, член Полтавського обласного відділення Українського фонду соціальних гарантій військовослужбовців та ветеранів Збройних сил Віктор Демочко.