Громадськості провели екскурсію новобудовами обласного центру

Громадськості провели екскурсію новобудовами обласного центру

Сьогодні у Полтаві з ініціативи облдержадміністрації та Громадської ради при облдержадміністрації за участі її членів відбувся День відкритих дверей та прес-тур на важливих об’єктах обласного центру. Громадськості та журналістам надали можливість побувати на всіх поверхах новобудови – перинатального центру та провели екскурсію, показавши де, як і що буде розташовуватись.

«Ми маємо контрольні функції, і Громадська рада повинна знати, що будується у нас в області», - доповів про мету заходу голова Громадської ради при ОДА Володимир Голуб. - Після побаченого Громадська рада вражена таким грандіозним будівництвом і насиченням сучасними технологіями».

Заступник голови облдержадміністрації Олександр Коваль запевнив, що Полтавщина, об’єднавши зусилля всіх причетних до реалізації Національного проекту «Нове життя» – нова якість охорони материнства та дитинства» на всіх рівнях, виконає задекларовані зобов’язання у визначений термін. Урочисте відкриття відбудеться як і заплановано – 25 жовтня.

Начальник управління охорони здоров’я ОДА Віктор Лисак повідомив, що для реалізації проекту було залучено з різних джерел фінансування близько 67 млн. грн.

Будівля разюче змінюється з кожним новим днем. На сьогодні завершені загально–будівельні роботи, виконуються останні монтажні та оздоблювальні роботи.

У даний час проводяться роботи з покриття підлог лінолеумом, встановленню сантехніки. На стадії завершення монтаж системи забезпечення медичними газами. Завершується монтаж конструкцій чистих приміщень в реанімаційних відділеннях для жінок та новонароджених, індивідуальних пологових залах. Поставлено технологічне обладнання для вентиляції та кондиціювання приміщень та медичне обладнання, що закуплено за кошти з державного бюджету. Фондом Віктора Пінчука «Колиски надії» поставлено обладнання для відділення реанімації новонароджених.

Також громадські діячі відвідали нещодавно відкрите приміщення Полтавського юридичного інституту Харківської юридичної академії імені Ярослава Мудрого – пройшлися його навчальними корпусами, гуртожитком. Ректор інституту Олег Бущан радо поділився перспективами навчання і виховання майбутньої полтавської молоді у стінах сучасного вузу. Як зазначили громадські діячі, такою матеріальною базою на сьогодні не можуть похвалитися не тільки полтавські вузи, а й більшість столичних.