Із переможцями конкурсу проектів громадських організацій укладено угоду на їх реалізацію

02 вересня у облдержадміністрації відбулася зустріч директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації Вадима Штефана із представниками 10-ти відібраних проектів громадських організацій Полтавщини на реалізацію яких виділяються кошти з обласного бюджету у 2016 році.

«На кінець року ми маємо повністю реалізувати усі 10 проектів. Пріоритетом для нас зараз є їх вдале втілення у життя. Головне - їх ефективність та результативність», - наголосив Вадим Штефан.

Представники відібраних проектів мають розміщувати на власному офіційному веб-сайті плани заходів, прес-анонси та прес-релізи заходів та іншу інформацію, пов’язану із виконанням проекту. Однією із головних умов реалізації кожного із проектів є фото- та відеофіксація проведених заходів у рамках проекту.

Для широкого інформування громадськості зі сторони Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації переможцям конкурсу проектів буде надана консультативна, методично-інформаційна та медіапідтримка.